Google İndex Sorgulama – Google Listelenme

Google index sorgulama ne iş yarar diye düşünüyorsanız, bir websiteniz var ise ve bu websitenizdeki yayınladığınız sayfaların, yazıların vb. diğer metin ve içeriklerin Google arama motorunda kaç sayfanızın listelendiğini kolayca sizin için inceleyen ve düzgün, net sonuçları size hesaplayan araçtır.

Hemen sitenizin google sonuçlarını öğrenmek istiyorsanız, bu linkteki, Google İndex Sorgulama aracımızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Google Site Sorgulama - Googlede Listelenmek

Google İndex Nedir?

Google index, diğer adıyla google de listelenme demektedir. Yani google arama motoru sonuçlarında bulunan sayfalarınızdır.Google arama botları sitenizi, belirli aralıklarla ziyaret eder ve google sunucularına gönderir. Eğer siteniz özgün ve seo kriterlerine uyumlu, seo uyumlu makale yazıyor iseniz, bu daha hızlı bir şekilde gerçekleşir. Eğer siteniz kopya içerikler ve metinlerden oluşuyor ise bu da sizin listelenme esnasında daha uzun sürelerde yer almanızı engeller. Google index almasını istiyorsanız, webmaster araçlarımız içersinde bulunan website pingleme aracını kullanabilirsiniz. Sitenizi ve yazdığınız makaleleri, belirli aralıklarda pingleme yapmanız, size fayda sağlayacaktır.

Googlede sitenizin hangi kelimede, kaçıncı sırada listelendiğini bilmek istiyorsanız, Google Kaçıncı Sıradayım webmaster aracımızı kullanarak kolayca öğrenebilirsiniz.

Yenilenen, güncellenen araçlardan ve yeniliklerden haberdar olmak istiyorsanız, web blogumuzu yada sosyal medya hesaplarımızı takip edebilirsiniz.

Bir Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir